Hírek
2018. Április 01. 10:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Tűz ütött ki egy szarvasi tollfeldolgozóban
Tűz ütött ki kora hajnalban egy tollfeldolgozóban Szarvason, az Ady Endre utcában - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Az üzem hatszáz négyzetméter alapterületű tárolója gyulladt ki. A szarvasi, a kunszentmártoni, a szentesi, az orosházi és a békéscsabai hivatásos tűzoltók nagy erőkkel vonultak a helyszínre - írták.
A tűzoltók az épület udvaráról kivontattak egy teherautót, és nyolc vízsugárral megakadályozták a lángok továbbterjedését, de reggel még tartott az oltás. A környező utcákat lezárták.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
