Hírek
2020. Január 16. 10:12, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Vasárnap tisztulhat a levegő
Az előrejelzések szerint szombaton élénk, erős széllökésekkel érkezik egy hidegfront, ami vasárnapra kitisztítja az ország levegőjét – mondta Molnár Csilla meteorológus csütörtök reggel az M1-en.
A meteorológus elmondta, az utóbbi időszakban egy úgynevezett hidegpárna telepedett az országra, ami miatt ködös, szmogos és párás volt a levegő.
Országos havazásra nem lehet számítani a hétvégén, de lokálisan, a magasabban fekvő területeken akár havazhat is – tette hozzá.
Továbbra is marad a hideg, de alacsony lesz a hőingadozás: napközben fagypont alatti lesz a hőmérséklet, viszont éjjel már nem hűl sokat a levegő – mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
