Hírek
2012. Február 24. 07:21, péntek |
Kék hírek
Forrás: mno / MTI
Vasvilla és sörösüveg – háború tört ki a faluban
Egy életveszélyes és három könnyű sérültje van egy sárkeresztúri verekedésnek; öt férfit bűnügyi őrizetbe vett a rendőrség – mondta el a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-nek.
R. Szabó Ágnes tájékoztatása szerint kedd este a kocsmából hazatérőben összeszólalkozott egy 50 éves és egy 33 éves helybeli férfi. A fiatalabb sörösüveggel támadott, az idősebb ököllel ütött.
Miután a sörösüveggel való ütéstől feldagadt orrú, arcú férfit ismerősök hazakísérték, a rendőrök gyanúja szerint a bántalmazott 21 éves fia és barátai elindultak, hogy elégtételt vegyenek.
Nem sokkal később elterjedt a faluban a hír, hogy a sörösüveges támadó életveszélyesen megsérült, rokonai vasvillával és egyéb eszközökkel támadtak a vélt bántalmazó családjára. A támadás következtében a férfi, a felesége és a fia könnyű sérüléseket szenvedett.
A szövevényes ügyben a sárbogárdi rendőrkapitányság nyomozói folytatják a vizsgálatot. A családra támadó négy férfit, valamint az első bántalmazásban részt vevő 50 éves helyi lakost bűnügyi őrizetbe vették.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
