Városlista
2026. március 23, hétfő - Emőke, Botond, Ottó, Kartal

Hírek

2012. Augusztus 16. 09:12, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Üvegszilánk lehet az Aldi savanyú káposztájában

Üvegszilánk lehet az Aldi savanyú káposztájában

Üvegszilánkot tartalmazhat az Aldiban vásárolt osztrák savanyú káposzta, ezért a kiskereskedelmi lánc visszahívja termékét - írta a hvg.hu a kereskedelmi lánc honlapján megjelent közlemény alapján

Az Aldi honlapján szereplő közlemény szerint az osztrák Limes in Naarn, Gartenkrone nevű savanyú káposzta egyes csomagjai üvegszilánkot tartalmazhatnak, és az érintett termékek az Aldi magyarországi üzleteiben is előfordulhatnak. A visszahívást azoknál az 500 grammos kiszerelésű termékeknél rendelték el, amelyek szavatossági ideje a következő: 2013.03.15., 2013.04.15., 2013.05.15., 2013.06.15., 2013.07.15.
A termék fogyasztásra nem alkalmas - írta az Aldi, arra szólítva fel a vásárlóit, hogy vigyék vissza azt az üzletbe, ahol a vételárat bizonylat hiányában is visszakapják. Az áruházlánc azt is közölte, hogy vásárlói panasz eddig nem érkezett a termékkel kapcsolatban, annak visszahívását elővigyázatosságból tették meg,

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld

Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt

Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.

2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor

Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.