Hírek
2014. November 04. 12:57, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Vihar - Tetőt bontott meg, ágakat tört le a szél Győr megyében
Győrben tetőt bontott meg, több településen ágakat tört le a szél Győr-Moson-Sopron megyében - közölte az MTI-vel kedden a katasztrófavédelem megyei szóvivője.
Ruskáné Takács Anita elmondta: a megyeszékhelyen egy autószalon tetejét tépte le mintegy nyolcvan négyzetméteren a szél, a lehulló anyag két járművet rongált meg. Sopronban, a Deák téren, illetve Pannonhalma főutcáján méretes faágakat tört le a vihar, mindkét helyszínen a tűzoltóknak kellett teljesen levágniuk és az útról elvinniük a forgalmat is zavaró fadarabokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
