Hírek
2021. Június 10. 09:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
38 millió forintnyi drogot találtak két férfinál
Tizenöt kilogrammnyi, mintegy 38 millió forintot érő marihuánát találtak két román állampolgárságú férfinál, akik a gyanú szerint nagy mennyiségű kábítószerrel kereskedtek
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) csütörtökön a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy még hétfőn a VII. kerületi Kertész utcában fogták el a két gyanúsítottat, akik éppen egy 42 éves budapesti férfinak kínáltak kábítószert.
A rendőrök a román állampolgárok autójában mintegy 170 gramm marihuánát találtak, valamint pénzt is lefoglaltak.
A nyomozók megállapították, hogy a két férfi egy szentendrei családi házban tárolta a kábítószert, ott tizenöt csomagba csomagolva több mint 15 kilogramm marihuánát találtak.
A BRFK a két román állampolgárt kábítószer-kereskedelem bűntett gyanúja miatt hallgatta ki, őrizetbe vették őket és kezdeményezték a letartóztatásukat.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
