Hírek
2019. Július 01. 14:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Arcon lőtte anyját egy monori férfi, vádat emeltek ellene
Súlyos testi sértés miatt vádat emelt a Monori Járási Ügyészség egy helyi férfi ellen, aki még 2017 szeptemberében arcon lőtte az édesanyját, mert az asszony nem költözött el a családi házukból
– közölte a Pest megyei főügyész hétfőn az MTI-vel. Szabó Ferenc közleményében azt írta, a férfi gyakran ivott, ilyenkor veszekedett az anyjával, gyakran mondta neki, hogy költözzön el a házból.
A bűncselekmény napján is ez történt: a férfi ezúttal magához vette a fegyverét, és azt mondta az anyjának, hogy lelövi, ha mire hármat számol, nem takarodik el, majd arcon lőtte az édesanyját. A lövés következtében az asszony súlyos sérülést szenvedett.
Az eset után a nő nem mert visszamenni a saját otthonába, a rokonaihoz költözött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
