Városlista
2026. június 17, szerda - Laura

Hírek

2017. Szeptember 02. 09:08, szombat | Belföld
Forrás: mti

Az idén is meghirdetik az iskolák fogyasztóvédelmi pályázatát

Az idén is meghirdetik az iskolák fogyasztóvédelmi pályázatát

Az idén is meghirdetik az iskolák fogyasztóvédelmi pályázatát - mondta a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára az M1 aktuális csatornának szombaton.

Keszthelyi Nikoletta felidézte: a pályázaton azokat az iskolákat díjazzák, amelyek a fogyasztóvédelmet beemelik az oktatásba, a mindennapi életben használható ismeretekre tanítják a diákokat.

A pályázat többek között az internetes vásárlással kapcsolatos ismeretek átadására, a pénzügyi tudatosságra nevelésre fókuszál, de a fogyasztóbarát vállalkozói szemlélet is megjelenik benne.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.

2026. Június 17. 06:54, szerda | Belföld

Magyar Péter: már a héten olcsóbb lehet a benzin és a gázolaj a védett árnál

A kőolaj világpiaci árának csökkenése és a forint erősödése miatt már a héten olcsóbb lehet a védett árnál a kutakon a benzin és a gázolaj - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán kedden.

2026. Június 16. 14:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: megújul a népligeti buszállomás utastájékoztatási rendszere

Ezekben a hetekben teljesen megújul a Népliget autóbusz-állomás utastájékoztatási rendszere, majd a munka később más, nagy forgalmú állomásokon folytatódik