Hírek
2017. Június 29. 14:42, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Egy 16 éves fiú fegyverrel fenyegetett, majd balesetet okozott Budapesten
Fegyverrel fenyegette meg vitapartnerét egy 16 éves fiú Budapesten a X. kerületben, továbbhajtva pedig balesetet okozott a XVII. kerületben csütörtökön - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI-vel.
A rendőrség közlése szerint a konfliktus egy közlekedési vita miatt alakult ki, a későbbi bejelentőt a 16 éves fiú ennek során fegyverrel megfenyegette. Később a rendőrök a megadott autót igazoltatni akarták, a jármű vezetője lassított, majd továbbhajtott. Az autóval a fiú a XVII. kerületben, a Pesti út és a Bakancsos utca kereszteződésében balesetet okozott, a vétlen jármű vezetőjét kórházba vitték.
A károkozó autójában kábítószergyanús fehér port és egy airsoft fegyvert találtak a rendőrök, a vezetőt előállították a kapitányságra, elszámoltatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
