Hírek
2014. November 14. 14:05, péntek | Sport
Fél év kihagyás vár a győriek válogatott kézilabdázójára

Fél év kihagyás vár Orbán Adriennre, a Győri Audi ETO KC kétszeres Bajnokok Ligája-győztes jobbszélsőjére, aki sikeres térdműtéten esett át.
A BL-ben már biztos középdöntős győriek pénteken közölték, hogy Balogh Péter csapatorvos csütörtökön elvégezte az operációt.
A beavatkozás jól sikerült, az előzetes diagnózis által jelzett problémán kívül más nem merült fel. A válogatott játékos jól van, hamarosan kijöhet a kórházból, és a felépülése az előzetes tervek szerint hat hónapot vesz igénybe, tehát várhatóan a 2015/16-os szezon felkészülésére tud majd visszatérni a csapathoz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - A Liverpool és a PSG is győzelemmel rajtolt, Szoboszlai gólpasszt adott
A Szoboszlai Dominikot és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool FC és a címvédő Paris Saint-Germain is győzelemmel rajtolt a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában.
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.