Hírek
2011. Október 14. 07:33, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Úgy gázolta halálra, hogy észre sem vette
Egy nő holttestét találták meg csütörtökön reggel a vasúti sínek mellett, Sopron közelében. Az áldozatot vélhetően egy vonat gázolta el.
A holttestet csütörtökön reggel fedezték fel a vasúti sínek mellett Sopron közelében. Az ötven év körüli áldozatot feltehetően egy vonat gázolta el. A gázolás pontos ideje egyelőre nem ismert, a gázoló vonat vezetője észre sem vehette a balesetet. A rendőrség vizsgálja a haláleset körülményeit, a gázoló vonat azonosítása folyamatban van. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
