Hírek
2021. Augusztus 28. 12:54, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Holttestet találtak a Tiszában, a rendőrség a lakosság segítségét kéri
Holttestet találtak a Tiszában Tiszabecsnél még július 2-án, a rendőrség a lakosság segítségét kéri az ismeretlen személyazonosságú nő azonosításához.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon azt írta: a nőnél azonosítására alkalmas iratok nem voltak. A haláleset ügyében a Fehérgyarmati Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárást indított.
Az elhunyt nő 60 év körüli, 152 centiméter magas, telt testalkatú, barna hajú, képen is bemutatott fülbevalót viselt. Bal szemöldöke fölött egy korábbi gyógyult sérülés található. A fehérgyarmati kapitányság azt kéri, hogy aki a leírás alapján segíteni tud az elhunyt azonosításában, jelentkezzen náluk személyesen vagy hívja a 06-42-524-600-as telefonszámot, illetve a 112-es központi segélyhívószámot. A Telefontanú éjjel-nappal ingyenesen hívható 06-80-555-111-es zöldszámán is lehet bejelentést tenni, a névtelenség megőrzésével - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld
Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást
Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
