Hírek
2012. Augusztus 05. 11:37, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
London 2012 - Magyar Zoltán: szerencse is kell a jó eredményhez
Magyar Zoltán, a Magyar Torna Szövetség (MATSZ) elnöke szerint a jó gyakorlatok mellett szerencse is kell majd ahhoz, hogy a kétszeres világbajnok Berki Krisztián, valamint Hidvégi Vid jó eredményt érjen el délután a londoni olimpia lólengés-döntőjében.
"Mindkettőjüktől jó versenyzést várok, fontos, hogy jó napot fogjanak ki, bírják a terhelést és a légkört, hiszen 18 ezer angol szurkol majd a legnagyobb riválisnak, az angol Louis Smith-nek" - idézte a MATSZ délelőtti közleménye a versenyzőként lólengésben kétszeres ötkarikás bajnok sportvezetőt. "Az edzők és a szövetség is megtett mindent, Berkiék pedig felkészültek."
Berki és Hidvégi szombat délután már csak egy átmozgató edzésen vett részt. Kovács István vezetőedző szerint mindketten jó formában, fizikálisan és mentálisan is felkészülve várják a finálét.
"Nem szeretnék esélyeket latolgatni, annyit mondok, mindketten meg kell csinálják hibátlanul a gyakorlatukat, és akkor majd a bírók eldöntik, ez mire elég" - fogalmazott a szakvezető.
A lólengés döntője magyar idő szerint 16:40 órakor kezdődik. Berki ötödikként, Hidvégi harmadikként került a fináléba, előbbi 6.9-es, utóbbi 6.6-os kiindulópontú gyakorlatát mutatja majd be.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
2025. November 25. 17:29, kedd | Sport
Irány Bahrain
Körkérdés gokartpilótákhoz a 2025-ös RMCGF előtt
2025. November 23. 16:46, vasárnap | Sport
Kronome Ákos: Nehéz és trükkös körülmények a Zemplén Ralin
Villáminterjú Ákossal a túlélő túrának is beillő rali után:
2025. November 23. 09:36, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Történelmi nyíregyházi siker a Ferencváros ellen
A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Groupama Arénában a bajnok Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén, s története során először győzte le a fővárosban a zöld-fehéreket.
