Hírek
2021. Május 23. 12:34, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Majdnem halálra szúrta a saját fiát
A Nógrád megyei nyomozók most fejezték be az eljárás vizsgálati szakaszát az 58 éves pásztói férfi ellen.
Emberölés bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást egy 58 éves pásztói férfi ellen a rendőrség.
A gyanú szerint 2020. október 11-én reggel pásztói ingatlanában hangos szóváltásba keveredett fiával, amelyet követően megfenyegette, majd egy késsel megszúrta – közölte a rendőrség.
A fiú súlyos sérülést szenvedett, az orvosszakértő szerint pedig a szerencsének és az ellátásnak volt köszönhető, hogy túlélte a szúrást.
A letartóztatásba helyezett férfi ellen folytatott eljárás vizsgálati szakaszát a rendőrök most befejezték, és az ügyben keletkezett iratokat az illetékes ügyészség részére megküldték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.
