Hírek
2013. Július 02. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: MNO
Megmutatta magát a Huawei Ascend W2
A hivatalos bemutató előtt egy kínai kiállításon fotózhatták le a Huawei készülő modelljét.
Egy kínai kiállításon hivatalosan is megmutatta a nagyközönség számára a Windows Phone 8 alapú készülékét a Huawei. A bejelentés előtt álló modell a középkategória alsó részének sűrűjébe érkezik majd, és várhatóan rövidesen megtörténik a hivatalos bemutatása is.
A 9,9 mm vékony W2-be egy 4.3″-es, 480×800 pixel felbontású kijelző kerül, kétmagos processzora 1,4 GHz-en működik majd, RAM-ból pedig 512 MB-ot helyeztek el a fedél alá a mérnökök. A hátoldali kamera 8 megapixel felbontású, az elkészült képeket pedig a 8 GB-os beépített memóriába menthetjük, mely microSD-vel tovább bővíthető. A kék, sárga és piros színben elérhető hátlap alá egy 1700 mAh-es akkumulátor került, ám az üzemidőt egyelőre nem hozták nyilvánosságra. A 300 dolláros áron bemutatkozó készülék pontos megjelenési idejét még nem árulta el a Huawei, de valószínű, hogy rövidesen erre is sor kerül.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
