Városlista
2026. július 16, csütörtök - Valter

Hírek

2021. Május 13. 16:40, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu/illusztráció: pixabay

Megszúrt egy ápolónőt egy beteg

Megszúrt egy ápolónőt egy beteg

A rendőrök büntetőeljárást indítottak azzal az asszonnyal szemben, aki egy miskolci kórházban megszúrta az ápolóját.

A Miskolci Rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 69 éves nővel szemben.

A gyanúsított orvosi kezelés (műtét) miatt tartózkodott az egyik miskolci kórházban. A kórház egyik ápolónője 2021. május 13-án 14 óra 15 perc körül látta el betegágyában az asszonyt, aki - amikor elfordult tőle - egy késsel megszúrta – közölte a rendőrség.
A sértettet azonnal megműtötték, aki az elsődleges adatok szerint súlyos sérülést szenvedett.

A kihallgatások és adatgyűjtések jelenleg is folyamatban vannak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld

Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye

A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.

2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk

A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt

Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.

2026. Július 16. 07:20, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter lemondott a parlamenti mandátumáról

A BYD-tól kapott ajánlatot a korábbi miniszter, ezért lemondott mandátumáról és távozik a politika világából.