Városlista
2026. június 24, szerda - Iván

Hírek

2019. Augusztus 07. 13:06, szerda | Belföld
Forrás: mti /fotó: MTI/Czeglédi Zsolt

Olasz, lengyel és orosz tolvajok loptak a Hungaroringen

Olasz, lengyel és orosz tolvajok loptak a Hungaroringen

Gyorsított eljárásban bíróság elő állítottak két olasz, két lengyel és egy orosz férfit, aki Mogyoródon, a Hungaroringre kitelepült boltokból ruhákat lopott – közölte a Pest Megyei Főügyészség szerdán az MTI-vel.

A közlemény szerint a férfiak augusztus 2. és 4. között a Formula 1 Magyar Nagydíj idejére a Hungaroringre kitelepült, az autó-motorsporthoz köthető üzletekből tulajdonítottak el több értékes kabátot és pólót.

A tolvajokat a Pest megyei rendőrök elfogták, a lopott holmit megtalálták náluk, és visszaadták az üzleteknek.

A Gödöllői Járási Ügyészség a lopás bűntettével és más bűncselekménnyel gyanúsított, őrizetben lévő vádlottakat két napon belül bíróság elé állította. Mind az öt vádlottat próbára bocsátották.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld

Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére

2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld

Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán

Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.

2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld

V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.