Hírek
2020. December 31. 04:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotók:MTI/Lakatos Péter
Rendőrautók karamboloztak Budapesten
Rendőrautók karamboloztak szerdán Budapesten, az Istenhegyi úton, egy rendőr kórházba került.
Csécsi Soma, a Budapesti Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy az említett helyszínen négy jármű ütközött: két rendőrautó és két másik gépkocsi. Közölte, személyi sérülés nem történt, de egy rendőrt a mentők kórházba vittek megfigyelésre.
Az MTI helyszínről származó információi szerint a két rendőrautó megkülönböztető jelzést használt, amikor a baleset bekövetkezett, egyelőre ismeretlen körülmények között. A helyszínen készült fotókon az látszik, hogy az egyik rendőrautó egy kerítésnek ütközve állt meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.
2026. Március 09. 10:00, hétfő | Belföld
Iráni konfliktus - Szijjártó Péter: 76 utassal a fedélzetén landolt a mai mentesítő járatunk Budapesten
Hetvenhat utassal a fedélzetén landolt \"a mai mentesítő járatunk Budapesten\" - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebook-oldalán.
2026. Március 09. 07:31, hétfő | Belföld
Két független jelöltet győzött le a Fidesz Kazincbarcikán
Orbán Viktor a Tisza felett aratott hatalmas győzelemről ír közösségi oldalán.
