Hírek
2019. Május 26. 10:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Több tízmillió forint értékű droggal buktak le dílerek
Több tízmillió forint értékű marihuánát foglalt le a rendőrség Pomázon és Budapesten, négy férfit őrizetbe vettek - közölte a rendőrség a honlapján vasárnap.
A rendőrök szombat hajnalban egy pomázi műhelyben elfogtak egy 44 éves budapesti férfit, valamint egy 48 éves olasz és egy 24 éves horvát állampolgárt, aki éppen kábítószert pakolt. A helyszínen lefoglaltak mintegy 12 kiló marihuánát, amelynek az értéke meghaladja a 20 millió forintot, továbbá három autót és 22 ezer eurót.
Budapesti társukat Újbudán fogták el szombaton. A 42 éves férfi lakásában több mint 4 kilogramm amfetamint, 1120 gramm marihuánát és 391 gramm kábítószergyanús fehér port találtak, amelyek értéke összesen több mint 17 millió forint. A rendőrök lefoglaltak ezer forintot és 7100 eurót.
A négy férfi ellen kábítószer-kereskedelem gyanúja miatt indított eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
