Hírek
2021. Augusztus 01. 11:33, vasárnap |
Sport
Forrás: mti
Tokió 2020 - A vitorlázó Berecz a második helyen jutott az éremfutamba
Tokió, 2021. augusztus 1. Berecz Zsombor a vitorlázók finn dingi versenyének 10. futama után a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpián az Enosimai Jachtkikötőben 2021. augusztus 1-jén. Berecz a második helyen jutott az éremfutamba. MTI/Kovács Tamás
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport
Otthonában gyógyul Christian Eriksen
Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.
2026. Június 10. 06:50, szerda | Sport
Magyar-kazah - Rossi: a fiatalok frissességet hoztak a válogatottba
2026. Június 09. 12:00, kedd | Sport
Magyar-kazah - Nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen
Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen
2026. Június 08. 12:00, hétfő | Sport
Magyar-kazah - Sallai és Kerkez sem léphet pályára Debrecenben
Sallai Roland és Kerkez Milos sem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban kedden a kazah csapat elleni felkészülési mérkőzésen Debrecenben.
