Hírek
2021. Május 24. 18:07, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Újabb fokozott ellenőrzést tartanak a rendőrök
A rendőrök célja az akcióval a balesetek megelőzése volt.
A jelentős számú átmenő forgalmat lebonyolító M1-es autópálya Komárom-Esztergom megyei szakaszán ellenőriztek a rendőrök 2021. május 21-én. A sztrádán folyamatosak a közlekedésrendészeti ellenőrzések annak érdekében, hogy az egyenruhások fellépjenek a jogsértő járművezetőkkel szemben, ezáltal irányítva rá a figyelmet a szabályok betartásának fontosságára.
Az ellenőrzés ideje alatt a rendőrök három alkalommal éltek figyelmeztetéssel, 32 esetben pedig helyszíni bírságot szabtak ki közlekedési szabálysértés elkövetése miatt. A legjellemzőbb a 7,5 tonna össztömegű tehergépjárművel történő előzés, illetve a vezetés közben kézben tartott mobiltelefon használata volt.
A balesetek megelőzése érdekében a rendőrség felhívja a figyelmet, hogy minden esetben a közlekedési szabályokat betartva vegyenek részt a közúti forgalomban - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
