2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

2012. Március 25. 14:11, vasárnap | Sport

Újabb Sidi-győzelem

Sidi Péter nyerte szombaton, 1171 körös teljesítménnyel a szabadpuska 3x40-es összetett versenyszámát a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 23. 14:21, péntek | Sport

Veszélyben az idei Mecsek IRC Rallye?

Egy keddi villáminterjúban Gyulai Zsolt, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöke azt nyilatkozta, hogy kétséges az idei Mecsek IRC-futam megrendezése...

2012. Március 22. 14:19, csütörtök | Sport

Sidi hatalmas fölénnyel győzött

A légpuskások 60 lövéses versenyszámát Sidi Péter nyerte szerdán 598 körös teljesítménnyel a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 21. 07:19, szerda | Sport

Rapport Ricsi meglepetésre hajt az Eb-n

Az eddigi legmagasabb Élő-pontszámával a „zsebében” vághat neki Rapport Richárd a kedden kezdődő plovdivi Európa-bajnokságnak, amelyen mindenképpen jobban szeretne szerepelni, mint a 132-es kiemelési száma.

2012. Március 21. 07:17, szerda | Sport

Farkas Norbert óriási aranya

Farkas Norbert nyerte meg a 2012-es magyar bajnoki címet óriás-műlesiklásban, miután az innerkremsi versenyen hét tizeddel utasította maga mögé a mezőnyt.

2012. Március 19. 14:21, hétfő | Sport

A nagy rivális Flyers szakította meg a Penguins győzelmi sorozatát

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 154. játéknapján a Philadelphia Flyers a hosszabbításban törte meg a Pittsburgh 11 mérkőzésesre nyúló győzelmi szériáját.

2012. Március 18. 07:13, vasárnap | Sport

Szabadkai győzelem a BoxingONE nyitányán

Elrajtolt a BoxingONE Championship – közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokság maratoni, 2012-es alapszakasza.

2012. Március 08. 14:19, csütörtök | Sport

Rövid pályás gyorskorcsolya-vb: négy magyar indul Sanghajban

Négy magyar versenyző, Heidum Bernadett, Lajtos Szandra, Knoch Viktor és Oláh Bence áll rajthoz Sanghajban a rövid pályás gyorskorcsolyázók péntektől vasárnapig tartó világbajnokságán.

2012. Március 05. 14:17, hétfő | Sport

Asztalitenisz ob: Fazekas Péter és Póta Georgina sikere egyesben

A férfiaknál Fazekas Péter, a nőknél pedig Póta Georgina nyerte egyesben az asztaliteniszezők 95. országos bajnokságát, amelynek Celldömölk adott otthont a hétvégén.

2012. Március 01. 07:17, csütörtök | Sport

Hat újonc került be az Eb-csapatba

Március 6-án, kedden kezdődik a hatnapos birkózó Európa-bajnokság a belgrádi Arena Sportcsarnokban.

2012. Február 28. 14:21, kedd | Sport

Eldőlt, ki képviseli hazánkat

A férfiaknál és a nőknél is a címvédő Westbay SC csapata nyerte a hétfő este zárult curling országos bajnokságot, így ez a két együttes képviselheti Magyarországot a decemberi A csoportos Európa-bajnokságon.

2012. Február 28. 07:17, kedd | Sport

Veszélyben Farkas Norbert ifi VB indulása

Sajnos nem úgy gyógyul Farkas Norbert alpesi sí versenyzőnk keze, ahogy számított rá.