2018. Május 24. 09:37, csütörtök | Sport

Interjú Juhász Csabival a hétvégi szlovén rali verseny előtt.

Fogasy óvatos a Velenje Rali előtt
2018. Május 24. 07:35, csütörtök | Sport

Rövid, de nehéz versenyre számít Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupa negyedik fordulóján, a Velenje Ralin.

Kupákban Miskolcon sem volt hiány
2018. Május 23. 15:03, szerda | Sport

A MARB-os versenyzők vitték a prímet Miskolcon az EAST Motorsport csapatában,

Rally: Végre szárazon!
2018. Május 11. 10:15, péntek | Sport

Végre száraz aszfalton is megkezdhette az ismerkedést a Várkonyi-Makai duó a Korda Racing által biztosított Hyundai i20 R5-el az Opatija Rallye-n, ahol az abszolút 8. és a Mitropa Kupa 4. helyén végeztek.

Bronzérem a Miskolc Ralin
2018. Május 11. 07:16, péntek | Sport

Kategória harmadik helyén ért célba a Miskolc Ralin, a Kronome - Molnár ralipáros. Interjú Ákossal a Miskolc Rallye után.

Győzelem a Miskolc Ralin!
2018. Május 09. 05:00, szerda | Sport

Interjú a Bajnok ralipárossal a Miskolc Rali után. Kertész Krisztián - Velezdi Eszter Opel Astra OPC - FA-ZE Tyre Repair Kft. HELL 24. Miskolc Rallye - 2018.04.27-29.

Fogasy, Berendi és egy lepke győzött
2018. Május 08. 19:17, kedd | Sport

Megnyerte a Mitropa Kupa értékelését Fogasy Gergely és Berendi Dávid a horvátországi Opatija Ralin, ahol különleges utasa volt a Peugeot 208 T16-nak. Egy lepke a sebességi fokozat kijelzőjén teljesített egy gyorsaságit.

Abszolút győzelem a Miskolc Ralin!
2018. Május 08. 18:10, kedd | Sport

Győzelemmel zárta az Angel Petrol Rallye2 2018-as versenyét a JG2 Racing versenyzői a Tim Gábor - Timár Tamás páros az Opel Adam versenyautóval.

Fogasy rövid, de nehéz versenyre készül az Opatija Ralin
2018. Május 04. 08:33, péntek | Sport

A bajnokság egyik legszebb helyszínével, az Opatija Ralival folytatódik a Mitropa Kupa május 4-5-e között.

Rally: Az ötödik hely nem rossz!
2018. Május 04. 05:00, péntek | Sport

Juhász Csaba - Juhász Zsolt Mitsubishi EVO X. - Juhász Média Kft. HELL 24. Miskolc Rallye - 2018.04.27-29.

Rally: Ez a verseny rövidre sikerült…
2018. Május 03. 18:31, csütörtök | Sport

Sajnos egy rövid MARB futam adatott meg a fiúknak az április végi MARB futamon.

Rally: Fagy és hó nélkül
2018. Május 02. 07:32, szerda | Sport

Remélhetőleg maga mögött hagyta a Ritmus ASE párosa az elmúlt időszak nagy esőit, havait és mínuszait és már sokkal kellemesebb időben vághatnak neki a festői környezetben rajtoló Opatija Rallye-nak,