2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek

2011. Október 03. 14:45, hétfő | Sport

Contador nekivágna, ha nem tiltják el

A 2012-es szezonban is a Tour de France lesz a főversenye a háromszoros győztes Alberto Contadornak, már csak az a kérdés, hogy a spanyol kerékpárost novemberben eltiltják-e vagy sem.

2011. Szeptember 26. 07:45, hétfő | Sport

Vettel nyert, egyetlen pontra a vb-címtől

A Szingapúri Nagydíj legfontosabb kérdése az volt, hogy sikerül-e Sebastian Vettelnek matematikailag is bebiztosítania világbajnoki címét, vagy még egy-két futamig várat magára a koronázás?

2011. Szeptember 24. 14:41, szombat | Sport

Idén is tarolt Pars Krisztián

A hazai közönség előtt szereplő, tavaly is győztes Pars Krisztián a világ idei legjobb eredményével, 81,89 méterrel nyerte pénteken a férfi kalapácsvetők viadalát a Németh Pál emlékversenyen Szombathelyen.

2011. Szeptember 23. 07:45, péntek | Sport

Sidi a harmadik helyet szerezte meg a döntőben

Sidi Péter a harmadik helyen végzett a légpuskások csütörtöki versenyében a sportlövő világkupa-sorozat wroclawi döntőjében.

2011. Szeptember 21. 14:45, szerda | Sport

Az időjárás miatt aggódik a világbajnok

Egyedül az időjárás miatt aggódik Oscar Freire, a spanyolok háromszoros világbajnok kerékpárosa a koppenhágai vb vasárnapi mezőnyversenye előtt.

2011. Szeptember 18. 14:49, vasárnap | Bulvár

Jack Yorki Fesztivál - fergeteges buli a kutyáknak és gazdijaiknak

Rekordot döntött egy közösségi portálon az a kutyás oldal amit Kis Hegedüs Réka hozott létre a Yorkshire Terrier kedvelőinek.

2011. Szeptember 18. 07:13, vasárnap | Külföld

Szórakozni mentek, megcsonkolta őket

A lelátó szélére zuhant egy második világháborús repülőgép egy népszerű egyesült államokbeli légi bemutatón, a szerencsétlenségben legalább hárman meghaltak, és újabb közlések szerint több mint félszázan megsérültek.

2011. Szeptember 17. 14:41, szombat | Sport

Elmaradtak a délutáni szabadedzések

Nem tartották meg a Moto GP és a Moto 2 mezőnyének péntek délutáni szabadedzéseit a gyorsasági motoros-világbajnokság Aragón Nagydíján.

2011. Szeptember 17. 07:45, szombat | Sport

Győzött Pars Krisztián

Pars Krisztián győzött kalapácsvetésben a szlovákiai Máriatölgyesen rendezett atlétikai viadalon.

2011. Szeptember 16. 07:25, péntek | Belföld

Kakaspörköltök versenye Pusztamérgesen

Több száz kakas fejezi be földi pályafutását bográcsban szombaton Pusztamérgesen, ahol a hagyományokhoz híven ismét szüreti fesztivált és kakaspörköltfőző versenyt rendeznek.

2011. Szeptember 15. 07:45, csütörtök | Sport

Czink Melinda az első helyen kiemelt versenyzővel néz szembe

Czink Melinda az első helyen kiemelt Daniela Hantuchova ellen játszik a Quebec-i tenisztorna nyolcaddöntőjében.

2011. Augusztus 31. 14:41, szerda | Belföld

2661 kilométer 1 liter benzinnel

2661 kilométer/ 1 liter teljesítménnyel zárta a Kecskeméti Főiskola GAMF csapata az üzemanyag-takarékos járművek finnországi Nokiában megrendezett versenyét, így a benzines járművek között megszerezték az első helyet.