2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

Konferencia-liga - Kettős vereséggel búcsúzott a Ferencváros
2024. Február 23. 07:35, péntek |

A Ferencváros kettős vereséggel búcsúzott a görög Olimpiakosszal szemben a labdarúgó Konferencia-liga nyolcaddöntőbe jutásért rendezett párharcában, mivel hazai pályán ugyanúgy 1-0-ra kapott ki, mint múlt héten Pireuszban.

Férfi kézilabda BL - A Veszprém végig vezetve verte a dán bajnokot
2024. Február 23. 06:00, péntek |

A Veszprém házigazdaként 34-31-re legyőzte a dán GOG csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, csütörtökön.

Konferencia-liga - Egygólos hátrányból kell fordítania a Ferencvárosnak
2024. Február 22. 06:00, csütörtök |

A Ferencváros múlt héten elvesztette a Konferencia-ligában 12 mérkőzésen át tartó veretlenségét, így a hazai visszavágón egygólos hátrányból kell kiharcolnia a továbbjutást a görög Olimpiakosz ellen a nyolcaddöntőbe jutásért.

Kalmár Zsolt: a hosszú távú karrierem szempontjából jó döntést hoztam
2024. Február 21. 13:37, szerda |

Kalmár Zsolt, a labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Fehérvár FC válogatott játékosa szerint a hosszú távú karrierje szempontjából jól döntött, hogy ismét megoperáltatta a térdét.

Meddig lehet “szimulálni”? tótbalázzsal beszélgettünk a 2024-es tervekről
2024. Február 20. 14:58, kedd |

tótbalázs és a szerkesztő Hajóka gondolatai a 2024-es raliévaddal kapcsoltban…

Olaszország után Spanyolország következik
2024. Február 20. 14:55, kedd |

Több előfutamon a TOP5-be való kerülésért versenyzett a hétvégén Gender Tamás Junior a WSK Super Master Series 3. fordulójában a Forza Racing színeiben, majd Spanyolország felé vette az irányt.

Hanga Ádám csapata nyerte a Szerb Kupát
2024. Február 18. 10:27, vasárnap |

Hanga Ádám csapata, a Crvena zvezda 85-79-re legyőzte a Partizan Beograd együttesét a férfi kosárlabda Szerb Kupa szombat esti döntőjében.

Női kézilabda BL - Döntetlennel zárta a csoportkört a Győr
2024. Február 18. 10:24, vasárnap |

Döntetlennel zárta a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörét az elmúlt kiírásban bronzérmes Győri Audi ETO, amely szombaton 32-32-t játszott otthon a francia Brest Bretagne együttesével.

Ötméteresek után hetedik a magyar férfi vízilabda-válogatott
2024. Február 17. 13:38, szombat |

magyar vízilabda-válogatott címvédőként a hetedik helyen végzett a dohai világbajnokságon, amelynek szombati helyosztóján ötméteresek után 18-16-ra nyert a montenegrói csapat ellen.

VB ezüstérmes a magyar női vízilabda válogatott
2024. Február 17. 13:17, szombat |

Hiába sikerült kétszer is felzárkózni a magyar csapatnak, mégsem jött a bravúr. Az amerikai csapaté lett a világbajnoki aranyérem Dohában.

Nem sikerült a bravúr - Kikapott az Olympiakosztól a Ferencváros
2024. Február 16. 08:31, péntek |

Az Európa-konferencialiga rájátszásának első mérkőzésén 1-0-ra kikapott a Ferencváros az Olympiakosz otthonában.

A szerbek ellen nem sikerült nyerni, a 7. helyért játszik a férfi pólóválogatott
2024. Február 16. 08:29, péntek |

11-10-re kikapott Szerbiától a magyar férfi vízilabda-válogatott a dohai vizes világbajnokság 5-8. helyért játszott helyosztóján, így Montenegróval mérkőzik meg a hetedik helyért.